Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na dřevě, 35 x 20,5 cm, rámováno, datováno 1959, signováno dole uprostřed Bělocvětov, zezadu opatřeno přípisem s určením.Autor viz T 1/49, Ch 1/124, NEČVU 1/57.